vodácký areál Praha

Předprodej vstupenek na SP v Troji 2015 odstartoval 1. dubna!

Světový pohár ve vodním slalomu se i letos vrátí na umělou slalomovou dráhu v Praze – Troji. Od 19. do 21. června bude vodácká elita bojovat nejen o cenné body do celkového bodování, ale začíná se i boj o olympijské místenky. Sportovní fanoušci budou mít možnost na živo vidět a povzbudit české hvězdy jako Štěpánku Hilgertovou, Vavřince Hradilka, i úřadujícího mistra Evropy Jiřího Prskavce. Vstupenky na Světový pohár ve vodním slalomu budou již od 1. dubna v prodeji.

10394591 711536965570036 6403784370695159093 n

Olympijská trať v australském Penrithu, vodní areál uprostřed pouště ve Spojených Arabských emirátech nebo pyrenejská trať ve francouzském Pau byla místa, kde jste měli možnost potkat české reprezentanty ve vodním slalomu připravující se na nadcházející veledůležitou sezónu. Jejím vrcholem bude zářiové mistrovství světa v Londýně, kde se pojede i o první účastnická místa pro Olympijské hry do brazilského Ria 2016. Čas soustředění je však nenávratně pryč a již se rozbíhá první kolo mezinárodních závodů, které částečně slouží jako ukazatele výkonnosti před nominačními závody, které se pojedou 9.-10. května na umělé slalomové dráze ve Veltrusech a o týden později 16.-17. května se uzavřou na umělé slalomové dráze na Želivce.

Pro většinu vodních slalomářů naplno odstartovala mezinárodní sezóna o víkendu v Německém Lipsku. Na trati, která bude na konci května hostit mistrovství starého kontinentu se sešla téměř kompletní česká špička, aby poměřila síly s mezinárodní konkurencí. Na startu si nejlépe vedl vítěz mezi kajakáři, dvojnásobný mistr Evropy Jiří Prskavec, objevil se tu i stříbrný olympijský medailista Vavřinec Hradilek, a po podzimní operaci ramene v důsledku zranění startoval i vicemistr Evropy Vít Přindiš. Nechyběla ani velezkušená Štěpánka Hilgertová, singlkanoistka Kateřina Hošková nebo deblkanoisté Kašpar-Šindler.

Juniorští závodníci a reprezentanti do 23 let, včetně Jiřího Prskavce, se pomalu připravují na odlet do dějiště světového šampionátu v brazilském Foz de Iquacu, kde se od 22. do 26. dubna poperou o tituly světových šampionů v příslušných věkových kategoriích.

Další důležitou zastávkou pro seniorské reprezentanty bude mezinárodní závod v Liptovském Mikuláši 18. - 19. dubna, kde se v polovině června pojede i třetí závod ze série světového poháru. Tento seriál odstartuje o dva týdny dříve 19. -21. června právě v pražské Troji. Již od prvního dubna bude možné si na tuto sportovní událost pořídit vstupenky přes síť TicketPro. Jako již tradičně bude páteční vstupné zdarma, na sobotní a nedělní program se lístky prodávají za 70 Kč na jednotlivé dny. Vstup zdarma budou mít děti do 150 cm a handicapovaní.

Vstupenky:

1. 4. 2015 v 9:00 hod. bude zahájen předprodej vstupenek v síti TicketPro.

Cena vstupenky: pátek zdarma, sobota 20.6. - 70,-Kč, neděle 21.6. -  70,-Kč.

Vstup zdarma mají handicapování a děti do 150cm.

Víc informací o Světovém poháru a o prodeji vstupenek na našem webu:

http://www.slalomtroja.cz/cs/informace-pro-divaky/vstupenky